پشتیبانی
مشاوره و خرید
0920 21 45 606
0920 21 45 607
ساعت تماس: 10:00 الی 17:00
منوی اصلی
کش تقویت دست sao
قیمت : 90,000  تومان
  خرید پستی

کش تقویت دست sao

این محصول ابزاری عالی برای بهبود استقامت انگشتان و قدرت گرفتن دستان و خصوصا باعث جذابیت بیشتر دستان ورزشکاران میشود. 
این ابزار تمرین های چالش برانگیزی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند در طول فعالیت های بدنی بهتر و طولانی تر عمل کنید. چه یک نوازنده، ورزشکار یا فقط به دنبال بهبود قدرت انگشتان خود باشید،این ایزار می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند.


ویژگی ها:••سیلیکون با کیفیت بالا••بند قابل تنظیم
با ویژگی های مقاومت قابل تنظیم تمرین انگشت خود را سفارشی کنید، می توانید سطح مناسب را با توجه به قدرت گرفتن خود انتخاب کنید، و به تدریج آن را افزایش دهید تا خود را به چالش بکشید و به قدرت انگشتان بیشتری دست یابید. شما نه تنها می توانید قدرت انگشتان، ساعد و مچ دست را افزایش دهید، بلکه انعطاف پذیری هر انگشت را به طور جداگانه، راحت و عملی نیز جدا کرده و تمرین دهید.


 این محصول ما اندازه کوچک و ظاهری مدرن دارد. میتوانید هرکجا آن را همراه خود ببرید تا قدرت خود را بهبود ببخشید! طراحی جمع و جور به شما امکان می دهد به راحتی در جیب یا کیف دستی خود آن را قرار دهید
طراحی محکم و بادوام دستگیره های دستی برای دوام ساخته شده است.ساخته شده از مواد با کیفیت بالا با خاصیت ارتجاعی بالا،ایمن، سازگار با محیط زیست، در برابر استفاده سنگین و تمرینات شدید بهینه شده و بی نظیر است.

قیمت این محصول90000تومانقیمت : 90,000  تومان
  خرید پستی