پشتیبانی
مشاوره و خرید
0920 21 45 606
0920 21 45 607
ساعت تماس: 10:00 الی 17:00
منوی اصلی
مخلوط کننده تخم مرغ egg mixer
قیمت : 110,000  تومان
  خرید پستی

مخلوط کننده تخم مرغ egg mixer

همانطور که میدانید زرده تخم مرغ سرشار از خواص و ویتامین های E B k و D  می باشد اما بیشتر کودکان و نوجوانان در عین نیاز به ارزش غذایی زرده تخم مرغ ، از میل کردن آن خود داری می کنند و علاقه ای به زرده تخم مرغ ندارند. بدین منظور برای جلوگیری از ضعیف شدن بدن و تامین مواد مغذی آنها ، راهی خلاقانه و مناسب با کمک وسیله ای کاربردی و فوق العاده را به شما معرفی خواهیم کرد.

صفحه ارتعاشی برای تخم مرغ با اشکال و اندازه های مختلف مناسب است. برای مخلوط کردن کامل زرده و سفیده تخم مرغ بسیار مناسب است.
طناب کششی با چگالی بالا، مقاومت در برابر سایش خوب، استحکام بالا و عمر طولانی.
 ابزار کامل پخت تخم مرغ، تخم مرغ های شما را مغذی تر، زیباتر و خوشمزه تر می کند. این محصول از جنس کاملا بهداشتی و مقاوم ساخته شده است و دارای ابعاد 16x7.5 سانتی متر می باشد. شما میتوانید با این مخلوط کننده تخم مرغ ، به خوبی کودکانتان را سرگرم کنید و پس از آن ، تخم مرغ شگفت انگیز سرشار از ویتامین را حاضر کنید و دیگر هیچ بهانه ای را از کودکان نخواهید شنید و میل به غذای آنان افزایش پیداخواهد کرد. نحوه کار با این مخلوط کن بسیار راحت است؛ کافیست بند تعبیه شده در قسمت پایینی این وسیله را بکشید تا تخم مرغ به راحتی بچرخد و  پس از چندثانیه تخم مرغ مخلوط شده و خوشمزه را به صورت آبپز شده میل کنید. جایگاه  تخم مرغ این مخلوط کن ، ابعاد استانداردی دارد و به شکلی محکم تخم مرغ را در نگهداری می کند.

قیمت این محصول110000 تومانقیمت : 110,000  تومان
  خرید پستی